A.H.A Canlandırıcı ve Temizleyici Tonik 200 ml

A.H.A Canlandırıcı ve Temizleyici Tonik 200 ml

Innova | 793 kez görüntülendi | Ürün Kodu: 8681863010102

0 Yorum

Şu ana kadar 0 adet satıldı

Kazanacağınız NovaPuan: 60


59,90 ₺
5990 NovaPuan
ile satın alabilirsiniz

A.H.A Canlandırıcı ve Temizleyici Tonik 200 ml

Üst derideki ölü hücreler yüzeyden atılır. Yaş ile bu doğal proses yavaşlar. Cildin üst yüzeyinde düzensiz ölü hücre birikimleri oluşur ve cildin dış yüzeyindeki ölü hücreler yeni hücrelerin yüzeye çıkmasını engeller.

Cilt pürüzlü, mat bir görünüm alır, kırışıklıklar daha belirginleşir. AHA'lar bu ölü hücreleri birbirine bağlayan hücresel yapıştırıcıyı eritmek gibi sadece AHA'lara özgü bir özelliğe sahiptir.

Düzensiz hücre birikimleri yüzeyden silinir, alttan taze ve genç hücrelerin gelmesine olanak sağlanır.

Cilt pürüzsüzleşir, yeni hücrelerde nem kaybı azalır. Dokudaki elastin ve kolajen üretimi yükselerek doku elastikiyeti artar.

Düzenli kullanımda 5-8 hafta içinde ciltte belirgin düzelmeler görülür.

Ciltteki düzensiz renk tonları dengelenir, cilt doğal ışıltısını yeniden kazanır.

Kullanımının başlangıcında ürünün etkisine bağlı olarak kısa sürede kaybolan hafif bir batma hissi duyulabilir.

NovaPuan nedir, nasıl kullanırım?

Alışveriş yaptıkça belli oranlarda NovaPuan kazanırsınız. NovaPuanlarınız biriktikçe alışverişleriniz de bu biriken NovaPuanlarınızı kullanarak ücretsiz alışveriş yapabilirsiniz. Diğer satış kanallarımızdan farklı olarak sadece innovacosmetic.com.tr online satış mağazamız, mobil uygulamalarımız ve whatsapp sipariş hattımız üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerde NovaPuan kazanırsınız. n11.com, hepsiburada.com, gittigidiyor.com, trendyol.com, ciceksepeti.com ve amazon.com.tr mağazalarında vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir NovaPuan kazanımı elde edemezsiniz.

  • Ürün Bilgi Sayfasında ürünü satın aldığınızda kazanacağınız NovaPuan bilgisi yer almaktadır.
  • NovaPuanlarınızla ürün satın alabilmeniz için, öncelikle satın alacağınız ürünün NovaPuan ile alım yapılmasına izin vermesi ve satın alacağınız ürünün NovaPuan değerinin biriken NovaPuan bakiyenizden fazla olmaması gerekmektedir.
  • NovaPuan kazanımı elde etmek için mutlaka siparişinizden önce üyelik kaydınızı oluşturup siparişinizi oluşturmuş olduğunuz üyelik üzerinden tamamlamanız gerekmektedir.

Merak edilenler

Soru: Sipariş İptal ve İade işlemlerinden NovaPuan iadesi yapılıyor mu?

Cevap: Siparişinizin değişimi mümkün değilse ve ilgili ekibimizin onay vermesi durumunda NovaPuanlarınızla yapmış olduğunuz alışveriş değeri tekrar hesabınıza iade edilir.

Soru: Alışverişimin belli bir tutarını NovaPuan, belli bir tutarını ise Kapıda Ödeme/Online Ödeme ile gerçekleştirdim. Sipariş İptal ve İade işlemleri yapılması durumunda ödeme iadesi nasıl yapılacak.

Cevap: Farklı ödeme tutarlarıyla gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişinizin sipariş iptal ve iade işlemlerinin yapılması durumunda sipariş toplamının tamamına eş değer NovaPuan kredisi hesabınıza tanımlanmaktadır.