A.H.A Canlandırıcı ve Temizleyici Tonik 200 ml

(0)
59,90 ₺

Üst derideki ölü hücreler yüzeyden atılır. Yaş ile bu doğal proses yavaşlar. Cildin üst yüzeyinde düzensiz ölü hücre birikimleri oluşur ve cildin dış yüzeyindeki ölü hücreler yeni hücrelerin yüzeye çı..

Claril - Makyaj Temizleme Sütü 200 ml

(0)
59,90 ₺

Normal, karma ve yağlı ciltlerin temizleme sütü Temizleyici ve makyaj çıkarıcı bu emülsiyon normal, yağlı ve karma ciltlere uygulanır.Suda ve yağda eriyen artıkları alarak cildi çabuk ve iritasyona yo..

Wash-Gel O.S. - Tüm Cilt Tiplerine Uygun Sabun ve Alkali İçermeyen Cilt Yıkama Jeli 150 ml

(0)
54,90 ₺

Normal ve normalden yağlıya dönük ciltlerin temizliği için geliştirilen Innova Wash Gel sabun içermez.Cildin mineral dengesinin korunmasını sağlayan, cildi tonifiye eden bamboo-extract ve yüksek nemle..

Wash-Gel D.S. - Tüm Cilt Tiplerine Uygun Sabun ve Alkali İçermeyen Cilt Yıkama Jeli 150 ml

(0)
54,90 ₺

Normal ve normalden yağlıya dönük ciltlerin temizliği için geliştirilen Innova Wash Gel sabun içermez.Cildin mineral dengesinin korunmasını sağlayan, cildi tonifiye eden bamboo-extract ve yüksek nemle..

Hydra-foam - Normalden Yağlıya Cilt Makyaj Temizleme Köpüğü 200 ml

(0)
59,90 ₺

Doğal nemlendirici içeren makyaj ve cilt temizleme köpüğü normalden yağlıya dönük ciltlere uygun olarak formüle edilmiştir.İçeriğindeki Cornflower ekstresi cildi yatıştırır ve serbest radikallere karş..

Hydra-foam - Kuru ve Hassas Cilt Makyaj Temizleme Köpüğü 200 ml

(0)
59,90 ₺

Doğal nemlendirici içeren makyaj ve cilt temizleme köpüğü normalden kuruya dönük ciltlere uygun olarak formüle edilmiştir.İçeriğindeki doğal nemlendirme faktörü Sodyium PCA etkili bir nemlendirme fakt..

Tonic Mild - Kuru, Hassas ve Nemsiz Cilt Sıkılaştırıcı ve Canlandırı Tonik 200 ml

(0)
59,90 ₺

Özellikle kuru ve hassas ciltler için geliştirilmiştir. Cildi yatıştırıcı etkiye sahiptir.Çatlamış kılcal damarlar üzerinde yatıştırıcı etkiye sahiptir. Cilde nem sağlar.Göz kompresi olarak kullanıldı..

Tonik Fresh - Normal Yağlı Karma Cilt Sıkılaştırıcı Tonik 200 ml

(0)
59,90 ₺

Normal, karma ve yağlı ciltler için kullanılır. Alkol içeren Tonic Fresh cildi canlandırıcı özelliğe sahiptir.Gözenekleri sıkıştırır. Antiseptik etkiye sahiptir. Sabah ve akşam temizleme sütünden sonr..

Efficage Double Phase - Kalıcı Ruj ve Makyaj Ürünleri Temizleme Suyu 150 ml

(0)
59,90 ₺

Suya dayanaklı olanlar dahil her tür makyajı etkin bir şekilde temizler. İritasyona yol açmaz.Göz ve dudaktaki makyajı etkin bir şekilde temizler.Corn flower extract: anti-enflamatuar, serbest radikal..

Teen Tonik - Yağlı, Problemli, Sivilceli Cilt Bakım Toniği 200 ml

(0)
59,90 ₺

Sebum kontrol yıkama jeli ile yapılan cilt temizliğinden sonra uygulanır.Genişlemiş gözenekleri sıkılaştırmaya, cildin pH dengesini düzenlemeye ve cildi nemlendirip canlandırmaya, ayrıca cilt yüzeyind..

Teen Wash Gel - Yağlı Ciltler İçin Sabun İçermeyen Cilt Temizleme Jeli 150 ml

(0)
54,90 ₺

Sebum-Kontrol yüz yıkama jeli ciltteki fazla yağı, kiri ve makyajı temizler, gözeneklerin tıkanmasına neden olan ölü hücrelerin ciltten atılmasını sağlar. Cilt sağlıklı, canlı bir görünüme kavuşur.Nor..

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)