AQUA Moist - Günlük Bakım Nemlendirici ve Makyaj Altı Emisyon Ürünü 50 ml

(0)
59,90 ₺

Makyajsız yüze uygulanan veya makyaj altı olarak kullanılan ideal nemlendirici emülsiyondur.Cildin nem dengesini düzenler. Elastikiyetini sağlar. Cildi yumuşatır, ipeksi bir görünüme kavuşturur.Vitami..

Suplex - Normal Yağlı Cilt Günlük Bakım ve Nemlendirici Krem 50 ml

(0)
59,90 ₺

Cildin hydro-asit dengesini (pH 5.8) düzenler. Cildi nemlendirir. Gözenekleri sıkıştırır.Hücre yenilenmesine stimule eder. Cildi gün boyu dış etkenlere karşı korur.Ciltte mat bir görünüm sağlar. UVA+U..

Nutrima - Kuru ve Hassas Cilt Bakım Kremi 40 ml

(0)
99,90 ₺

Özellikle çok kuru ve hassas ciltler için, cildi dengeleyen ve besleyen bakım kremidir.Cilt yüzeyindeki pullanmayı önler ve kuru ciltler dışında her cilt tipinde oluşabilen yüzeysel yanıklar (cilt yan..

Lipogard Krem - Ciltteki Çizgilenmelere Karşı Hücre Yenileyici Krem 50 ml

(0)
144,90 ₺

Antioksidan özelliğe sahip, cilt hücrelerinde enerji üretimini destekleyen ve cildin doğal yapısında bulunan Coenzym Q-10 miktarı 20'li yaşlardan sonra azalmaya, ciltteki collagen üretimi yavaşlamaya ..

Teen Krem - Normalden Yağlıya Dönük Cilt Bakım Kremi 50 ml

(0)
59,90 ₺

Burun ve alındaki parlamalara karşı matlaştırıcı kompleks içeren, iritasyona ve zararlı dış etkenlere karşı geliştirilmiş ve cilde hemen nüfuz eden bu bakım kremi cildi yağlandırmadan nemlendirir.Cild..

Nar Krem - Kuru Ciltler için Nemlendirici Krem 50 ml

(0)
59,90 ₺

Aşırı kuru, nemsiz ve hassas ciltler için onarıcı yüz bakım kremi cildi yeniden yapılandırıcı özelliğe  sahip bu yüz kremi güçlü antioksidan özelliğe sahip nar ekstresi ile Vitamin A&E içerir..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)