For Kids 50+ SPF Sun Protection Lotion - Çocuklar İçin  Güneş Koruyucu Losyon 150 ml

For Kids 50+ SPF Sun Protection Lotion - Çocuklar İçin Güneş Koruyucu Losyon 150 ml

Innova | 261 kez görüntülendi | Ürün Kodu: 8681863010485

0 Yorum

Şu ana kadar 0 adet satıldı

Kazanacağınız NovaPuan: 90


89,90 ₺
8990 NovaPuan
ile satın alabilirsiniz

For Kids 50+ SPF Sun Protection Lotion - Çocuklar İçin Güneş Koruyucu Losyon 150 ml

Çocuklara yönelik geliştirilen bu üründe cilt tarafından emilmediğinden dolayı güvenli olan fiziksel filtreler kullanılmıştır. Vitamin E, Vitamin B ve Plankton Ekstraktı ve 50 SPF yüksek güneş koruma faktörü içermektedir.

Her cilt tipine uyumludur.

Paraben ve parfüm içermez.


Kullanışı:

Güneşe çıkmadan en az 15 dakika önce cilde uygulanır ve uygulamaaralıklarla tekrar edilir.

NovaPuan nedir, nasıl kullanırım?

Alışveriş yaptıkça belli oranlarda NovaPuan kazanırsınız. NovaPuanlarınız biriktikçe alışverişleriniz de bu biriken NovaPuanlarınızı kullanarak ücretsiz alışveriş yapabilirsiniz. Diğer satış kanallarımızdan farklı olarak sadece innovacosmetic.com.tr online satış mağazamız, mobil uygulamalarımız ve whatsapp sipariş hattımız üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerde NovaPuan kazanırsınız. n11.com, hepsiburada.com, gittigidiyor.com, trendyol.com, ciceksepeti.com ve amazon.com.tr mağazalarında vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir NovaPuan kazanımı elde edemezsiniz.

  • Ürün Bilgi Sayfasında ürünü satın aldığınızda kazanacağınız NovaPuan bilgisi yer almaktadır.
  • NovaPuanlarınızla ürün satın alabilmeniz için, öncelikle satın alacağınız ürünün NovaPuan ile alım yapılmasına izin vermesi ve satın alacağınız ürünün NovaPuan değerinin biriken NovaPuan bakiyenizden fazla olmaması gerekmektedir.
  • NovaPuan kazanımı elde etmek için mutlaka siparişinizden önce üyelik kaydınızı oluşturup siparişinizi oluşturmuş olduğunuz üyelik üzerinden tamamlamanız gerekmektedir.

Merak edilenler

Soru: Sipariş İptal ve İade işlemlerinden NovaPuan iadesi yapılıyor mu?

Cevap: Siparişinizin değişimi mümkün değilse ve ilgili ekibimizin onay vermesi durumunda NovaPuanlarınızla yapmış olduğunuz alışveriş değeri tekrar hesabınıza iade edilir.

Soru: Alışverişimin belli bir tutarını NovaPuan, belli bir tutarını ise Kapıda Ödeme/Online Ödeme ile gerçekleştirdim. Sipariş İptal ve İade işlemleri yapılması durumunda ödeme iadesi nasıl yapılacak.

Cevap: Farklı ödeme tutarlarıyla gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişinizin sipariş iptal ve iade işlemlerinin yapılması durumunda sipariş toplamının tamamına eş değer NovaPuan kredisi hesabınıza tanımlanmaktadır.