Gel Contour Plus - Göz Çevresi Bakım Kremi 15 ml

Gel Contour Plus - Göz Çevresi Bakım Kremi 15 ml

Innova | 576 kez görüntülendi | Ürün Kodu: 8681863010447

0 Yorum

Şu ana kadar 1 adet satıldı

Kazanacağınız NovaPuan: 100


99,90 ₺
9990 NovaPuan
ile satın alabilirsiniz

Gel Contour Plus - Göz Çevresi Bakım Kremi 15 ml

Genç bakışlı gözlere sahip olmak için mükemmel bir çözüm. Göz etrafındaki ince çizgilere ve mor halkalar ile torbalanmaya karşı geliştirilmiştir.

Formülünde besleyici bitkisel maddeler içeren bu göz çevresi kremi cilde maksimum ölçüde nem kazandırır.

Hücre solunumunu arttırıp hücre fonksiyonunun canlanmasına yardımcı olur.

Doğal kolajen ve elastin ağını güçlendirir, ince çizgileri yumuşatır, cildi sıkılaştırır.

Serbest radikallere karşı göz çevresini korur, iritasyon oluşumunu engeller.


Kullanılışı :

Temizlenmiş göz çevresine parmak uçları ile masaj yapılarak uygulanır.


İçerdiği Özel Hammadeler :

Revitalin BT (Glycoproteins) : Hücrelerin yenilenmesi için gerekli oksijen ihtiyacını sağlar. Cildin kendini koruma mekanizmasını güçlendirir.

Fitobroside (Triticum Vulgare(wheat) Germ Extract) : Ciltte nem kaybını önler, Lipid ve karbohidrat içeren bu Liposome dispersiyonu cildin su tutma kapasitesini yükseltir, cildin elastikiyetinin devamını sağlar.

Regu – Age : Göz etrafındaki koyu halkaların azalmasına yardımcı olur.

Pepha – tight® : Bu güçlü bioteknolojik aktif cilde ani gerginlik sağlar, zaman içinde de collagen üretiminin artması sonucu göz çevresini sürekli gergin bir görünüme kavuşturur.

Hyasol BT : Kuvvetli nemlendirici Hyaluronic-acid içeren, Ciltte yüksek miktarda nem tutucu özelliğe sahip bu etkin aktif cilde, elastikiyet sağlar, cildi tonifiye eder.

Green Tea Extract : Anti –oxidant ve antibakteriyel özelliğe sahiptir. Serbest radikallerin zararlı etkilerini azaltarak ciltteki kolajen ve elastin miktarının korunmasına yardımcı olur.

Witch hazel extract : anti-inflamatuar, anti-bakteriel özellik sağlar

NovaPuan nedir, nasıl kullanırım?

Alışveriş yaptıkça belli oranlarda NovaPuan kazanırsınız. NovaPuanlarınız biriktikçe alışverişleriniz de bu biriken NovaPuanlarınızı kullanarak ücretsiz alışveriş yapabilirsiniz. Diğer satış kanallarımızdan farklı olarak sadece innovacosmetic.com.tr online satış mağazamız, mobil uygulamalarımız ve whatsapp sipariş hattımız üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerde NovaPuan kazanırsınız. n11.com, hepsiburada.com, gittigidiyor.com, trendyol.com, ciceksepeti.com ve amazon.com.tr mağazalarında vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir NovaPuan kazanımı elde edemezsiniz.

  • Ürün Bilgi Sayfasında ürünü satın aldığınızda kazanacağınız NovaPuan bilgisi yer almaktadır.
  • NovaPuanlarınızla ürün satın alabilmeniz için, öncelikle satın alacağınız ürünün NovaPuan ile alım yapılmasına izin vermesi ve satın alacağınız ürünün NovaPuan değerinin biriken NovaPuan bakiyenizden fazla olmaması gerekmektedir.
  • NovaPuan kazanımı elde etmek için mutlaka siparişinizden önce üyelik kaydınızı oluşturup siparişinizi oluşturmuş olduğunuz üyelik üzerinden tamamlamanız gerekmektedir.

Merak edilenler

Soru: Sipariş İptal ve İade işlemlerinden NovaPuan iadesi yapılıyor mu?

Cevap: Siparişinizin değişimi mümkün değilse ve ilgili ekibimizin onay vermesi durumunda NovaPuanlarınızla yapmış olduğunuz alışveriş değeri tekrar hesabınıza iade edilir.

Soru: Alışverişimin belli bir tutarını NovaPuan, belli bir tutarını ise Kapıda Ödeme/Online Ödeme ile gerçekleştirdim. Sipariş İptal ve İade işlemleri yapılması durumunda ödeme iadesi nasıl yapılacak.

Cevap: Farklı ödeme tutarlarıyla gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişinizin sipariş iptal ve iade işlemlerinin yapılması durumunda sipariş toplamının tamamına eş değer NovaPuan kredisi hesabınıza tanımlanmaktadır.