Gentle Face Scrub - Cilt Temizleme Peelingi 75 ml

Gentle Face Scrub - Cilt Temizleme Peelingi 75 ml

Innova | 545 kez görüntülendi | Ürün Kodu: 8681863010157

0 Yorum

Şu ana kadar 0 adet satıldı

Kazanacağınız NovaPuan: 60


59,90 ₺
5990 NovaPuan
ile satın alabilirsiniz

Gentle Face Scrub - Cilt Temizleme Peelingi 75 ml

İçeriğindeki ince granürler cildin ölü hücrelerden arınmasını sağlar. Cildi sakinleştirici, antiseptik özelliğe sahiptir.

Cilt dokusunu güçlendirir. Cildi onarır. Bamboo Extract: Cildi sakinleştirici, antiseptik özelliğe sahiptir.

Bilberry Extract: Cildi yumuşatıcı ve gözenekleri sıkıştırıcı Vaccinium myrtillus etkiye sahiptir.


Kullanılışı:

Göz çevresi açık kalacak şekilde, nemli cilt üzerine parmak uçları ile hafifçe masaj yapılarak uygulanır; ılık su ile durulanır. Haftada bir veya iki defa düzenli olarak kullanılmalıdır.


İçerdiği Özel Hammaddeler:

Bamboo Extract : Cildi sakinleştirici, antiseptik özelliğe sahiptir. ( Bambusa Vulgaris )

Bilberry extract : Cildi yumuşatıcı ve gözenekleri sıkıştırıcı ( Vaccinium Myrtillus ) etkiye sahiptir.

NovaPuan nedir, nasıl kullanırım?

Alışveriş yaptıkça belli oranlarda NovaPuan kazanırsınız. NovaPuanlarınız biriktikçe alışverişleriniz de bu biriken NovaPuanlarınızı kullanarak ücretsiz alışveriş yapabilirsiniz. Diğer satış kanallarımızdan farklı olarak sadece innovacosmetic.com.tr online satış mağazamız, mobil uygulamalarımız ve whatsapp sipariş hattımız üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerde NovaPuan kazanırsınız. n11.com, hepsiburada.com, gittigidiyor.com, trendyol.com, ciceksepeti.com ve amazon.com.tr mağazalarında vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir NovaPuan kazanımı elde edemezsiniz.

  • Ürün Bilgi Sayfasında ürünü satın aldığınızda kazanacağınız NovaPuan bilgisi yer almaktadır.
  • NovaPuanlarınızla ürün satın alabilmeniz için, öncelikle satın alacağınız ürünün NovaPuan ile alım yapılmasına izin vermesi ve satın alacağınız ürünün NovaPuan değerinin biriken NovaPuan bakiyenizden fazla olmaması gerekmektedir.
  • NovaPuan kazanımı elde etmek için mutlaka siparişinizden önce üyelik kaydınızı oluşturup siparişinizi oluşturmuş olduğunuz üyelik üzerinden tamamlamanız gerekmektedir.

Merak edilenler

Soru: Sipariş İptal ve İade işlemlerinden NovaPuan iadesi yapılıyor mu?

Cevap: Siparişinizin değişimi mümkün değilse ve ilgili ekibimizin onay vermesi durumunda NovaPuanlarınızla yapmış olduğunuz alışveriş değeri tekrar hesabınıza iade edilir.

Soru: Alışverişimin belli bir tutarını NovaPuan, belli bir tutarını ise Kapıda Ödeme/Online Ödeme ile gerçekleştirdim. Sipariş İptal ve İade işlemleri yapılması durumunda ödeme iadesi nasıl yapılacak.

Cevap: Farklı ödeme tutarlarıyla gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişinizin sipariş iptal ve iade işlemlerinin yapılması durumunda sipariş toplamının tamamına eş değer NovaPuan kredisi hesabınıza tanımlanmaktadır.