Mask Beautenova Siyah Nokta Giderici ve Arındırıcı Kil Maske 60 ml

Mask Beautenova Siyah Nokta Giderici ve Arındırıcı Kil Maske 60 ml

Innova | 2213 kez görüntülendi | Ürün Kodu: 8681863010003

0 Yorum

Şu ana kadar 5 adet satıldı

Kazanacağınız NovaPuan: 100


99,90 ₺
9990 NovaPuan
ile satın alabilirsiniz

Mask Beautenova Siyah Nokta Giderici ve Arındırıcı Kil Maske 60 ml

Normal, yağlı, karma ve özellikle yorgun ciltler için hazırlanmıştır. Cildi derinlemesine temizler. Cildi siyah noktalardan arındırır ve yeniden oluşumunu önler.

Genişlemiş gözenekleri sıkıştırır. Sivilce oluşumunu engeller. Yorgun ciltleri canlandırır. Cildi temizledikten sonra kalın, yoğun bir şekilde göz ve dudak çevresi açık bırakılarak yüz ve boyuna sürülür.

20 dk kadar bekledildikten sonra bol su ile yıkanarak temizlenir. Sivilce ve lekelerin üzerine lokal olarak sürülüp sabaha kadar ciltte bırakılalabilir. Böylece birkaç günde sivilce ve izleri yok olur.

Gelatin: Protein yapısıyla cildi besler. Kaolen: yağı absorbe edici ve cildi koruyucu horse chestnut ekstrakt: Cildi eksekliği üzerinde olumlu bir etkisi vardır, damarlarda ödem (At kestanesi ekstraktı) oluşmasını engeller.

Cildi tahrişlerine karşı koruyucu etkiye sahiptir. Bentonite: Ciltte oluşan yağlı görünümü, parlamayı azaltır.


Kullanılışı:

Cilt temizlendikten sonra kalın, yoğun bir şekilde göz ve dudak çevresi açık bırakılarak yüz ve boyuna sürülür. 20 dk. kadar bekletildikten sonra bol su ile yıkanarak temizlenir. Sivilce ve lekelerin üzerine lokal olarak sürülüp sabaha kadar ciltte bırakılabilir. Böylece birkaç günde sivilce ve izleri yok olur.


İçerdiği Özel Hammaddeler:

Gelatin : Protein yapısıyla cildi besler.

Kaolen : Yağı absorbe edici ve cildi koruyucu

Horse chestnut ekstrakt : Cilt esnekliği üzerinde olumlu bir etkisi vardır, damarlarda ödem (At kestanesi ekstraktı) oluşmasını engeller. Cilt tahrişlerine karşı koruyucu etkiye sahiptir.

Bentonite : Ciltte oluşan yağlı görünümü, parlamayı azaltır.

NovaPuan nedir, nasıl kullanırım?

Alışveriş yaptıkça belli oranlarda NovaPuan kazanırsınız. NovaPuanlarınız biriktikçe alışverişleriniz de bu biriken NovaPuanlarınızı kullanarak ücretsiz alışveriş yapabilirsiniz. Diğer satış kanallarımızdan farklı olarak sadece innovacosmetic.com.tr online satış mağazamız, mobil uygulamalarımız ve whatsapp sipariş hattımız üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerde NovaPuan kazanırsınız. n11.com, hepsiburada.com, gittigidiyor.com, trendyol.com, ciceksepeti.com ve amazon.com.tr mağazalarında vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir NovaPuan kazanımı elde edemezsiniz.

  • Ürün Bilgi Sayfasında ürünü satın aldığınızda kazanacağınız NovaPuan bilgisi yer almaktadır.
  • NovaPuanlarınızla ürün satın alabilmeniz için, öncelikle satın alacağınız ürünün NovaPuan ile alım yapılmasına izin vermesi ve satın alacağınız ürünün NovaPuan değerinin biriken NovaPuan bakiyenizden fazla olmaması gerekmektedir.
  • NovaPuan kazanımı elde etmek için mutlaka siparişinizden önce üyelik kaydınızı oluşturup siparişinizi oluşturmuş olduğunuz üyelik üzerinden tamamlamanız gerekmektedir.

Merak edilenler

Soru: Sipariş İptal ve İade işlemlerinden NovaPuan iadesi yapılıyor mu?

Cevap: Siparişinizin değişimi mümkün değilse ve ilgili ekibimizin onay vermesi durumunda NovaPuanlarınızla yapmış olduğunuz alışveriş değeri tekrar hesabınıza iade edilir.

Soru: Alışverişimin belli bir tutarını NovaPuan, belli bir tutarını ise Kapıda Ödeme/Online Ödeme ile gerçekleştirdim. Sipariş İptal ve İade işlemleri yapılması durumunda ödeme iadesi nasıl yapılacak.

Cevap: Farklı ödeme tutarlarıyla gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişinizin sipariş iptal ve iade işlemlerinin yapılması durumunda sipariş toplamının tamamına eş değer NovaPuan kredisi hesabınıza tanımlanmaktadır.