Nutrima - Kuru ve Hassas Cilt Bakım Kremi 40 ml

Nutrima - Kuru ve Hassas Cilt Bakım Kremi 40 ml

Innova | 300 kez görüntülendi | Ürün Kodu: 8681863010041

0 Yorum

Şu ana kadar 3 adet satıldı

Kazanacağınız NovaPuan: 100


99,90 ₺
9990 NovaPuan
ile satın alabilirsiniz

Nutrima - Kuru ve Hassas Cilt Bakım Kremi 40 ml

Özellikle çok kuru ve hassas ciltler için, cildi dengeleyen ve besleyen bakım kremidir.

Cilt yüzeyindeki pullanmayı önler ve kuru ciltler dışında her cilt tipinde oluşabilen yüzeysel yanıklar (cilt yanığı dahil) böcek sokmaları ve cilt kızarıklıklarına, hatta traş sonrası meydana gelen tahrişlere karşı çok etkin, yoğun bir üründür.

Teni çok nazik olan bebeklerin dahi bakımında kullanılabilir. Dudak çatlamalarına karşı etkindir.


Kullanılışı:

Temiz cilde, sabah veya akşam ihtiyaca göre uygulanır.


İçerdiği Özel Hammaddeler:

Lanolin : Özellikle çok kuru ciltler için ideal bir nemlendiricidir.

Vitamin E (Alpha Tocopherol) : Anti-oxidant. Cilt çizgilerini yumuşatır ve cildi pürüzsüzleştirir.

Horse chestnut extract : Cilt esnekliği üzerinde olumlu bir etkisi vardır, damarlarda ödem oluşmasını engeller. Cilt tahrişlerine karşı koruyucu etkiye sahiptir. Güçlü bir antioksidandır.

NovaPuan nedir, nasıl kullanırım?

Alışveriş yaptıkça belli oranlarda NovaPuan kazanırsınız. NovaPuanlarınız biriktikçe alışverişleriniz de bu biriken NovaPuanlarınızı kullanarak ücretsiz alışveriş yapabilirsiniz. Diğer satış kanallarımızdan farklı olarak sadece innovacosmetic.com.tr online satış mağazamız, mobil uygulamalarımız ve whatsapp sipariş hattımız üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerde NovaPuan kazanırsınız. n11.com, hepsiburada.com, gittigidiyor.com, trendyol.com, ciceksepeti.com ve amazon.com.tr mağazalarında vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir NovaPuan kazanımı elde edemezsiniz.

  • Ürün Bilgi Sayfasında ürünü satın aldığınızda kazanacağınız NovaPuan bilgisi yer almaktadır.
  • NovaPuanlarınızla ürün satın alabilmeniz için, öncelikle satın alacağınız ürünün NovaPuan ile alım yapılmasına izin vermesi ve satın alacağınız ürünün NovaPuan değerinin biriken NovaPuan bakiyenizden fazla olmaması gerekmektedir.
  • NovaPuan kazanımı elde etmek için mutlaka siparişinizden önce üyelik kaydınızı oluşturup siparişinizi oluşturmuş olduğunuz üyelik üzerinden tamamlamanız gerekmektedir.

Merak edilenler

Soru: Sipariş İptal ve İade işlemlerinden NovaPuan iadesi yapılıyor mu?

Cevap: Siparişinizin değişimi mümkün değilse ve ilgili ekibimizin onay vermesi durumunda NovaPuanlarınızla yapmış olduğunuz alışveriş değeri tekrar hesabınıza iade edilir.

Soru: Alışverişimin belli bir tutarını NovaPuan, belli bir tutarını ise Kapıda Ödeme/Online Ödeme ile gerçekleştirdim. Sipariş İptal ve İade işlemleri yapılması durumunda ödeme iadesi nasıl yapılacak.

Cevap: Farklı ödeme tutarlarıyla gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişinizin sipariş iptal ve iade işlemlerinin yapılması durumunda sipariş toplamının tamamına eş değer NovaPuan kredisi hesabınıza tanımlanmaktadır.