Suplex - Normal Yağlı Cilt Günlük Bakım ve Nemlendirici Krem 50 ml

Suplex - Normal Yağlı Cilt Günlük Bakım ve Nemlendirici Krem 50 ml

Innova | 463 kez görüntülendi | Ürün Kodu: 8681863010331

0 Yorum

Şu ana kadar 1 adet satıldı

Kazanacağınız NovaPuan: 60


59,90 ₺
5990 NovaPuan
ile satın alabilirsiniz

Suplex - Normal Yağlı Cilt Günlük Bakım ve Nemlendirici Krem 50 ml

Cildin hydro-asit dengesini (pH 5.8) düzenler. Cildi nemlendirir. Gözenekleri sıkıştırır.

Hücre yenilenmesine stimule eder. Cildi gün boyu dış etkenlere karşı korur.

Ciltte mat bir görünüm sağlar. UVA+UVB filtreleri içerir.


Kullanılışı:

Sabah, temizlenmiş cilt üzerine uygulanır.


İçerdiği Özel Hammaddeler:

Allantoin : Anti irritant Squalene : Doğal nemlendirme faktörü ve aynı zamanda Anti – oxidant

Kaolin : Natural mineral yapısıyla cilt dokusunu güçlendirir. Ciltteki fazla yağı emer, gözenekleri sıkılaştırır. Cildi rahatlatır.

Moist 24 : 24 saat cilt nemlendirme faktörü

Dry flo PC : Cilde kuru ve mat bir görüntü sağlar.

NovaPuan nedir, nasıl kullanırım?

Alışveriş yaptıkça belli oranlarda NovaPuan kazanırsınız. NovaPuanlarınız biriktikçe alışverişleriniz de bu biriken NovaPuanlarınızı kullanarak ücretsiz alışveriş yapabilirsiniz. Diğer satış kanallarımızdan farklı olarak sadece innovacosmetic.com.tr online satış mağazamız, mobil uygulamalarımız ve whatsapp sipariş hattımız üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerde NovaPuan kazanırsınız. n11.com, hepsiburada.com, gittigidiyor.com, trendyol.com, ciceksepeti.com ve amazon.com.tr mağazalarında vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir NovaPuan kazanımı elde edemezsiniz.

  • Ürün Bilgi Sayfasında ürünü satın aldığınızda kazanacağınız NovaPuan bilgisi yer almaktadır.
  • NovaPuanlarınızla ürün satın alabilmeniz için, öncelikle satın alacağınız ürünün NovaPuan ile alım yapılmasına izin vermesi ve satın alacağınız ürünün NovaPuan değerinin biriken NovaPuan bakiyenizden fazla olmaması gerekmektedir.
  • NovaPuan kazanımı elde etmek için mutlaka siparişinizden önce üyelik kaydınızı oluşturup siparişinizi oluşturmuş olduğunuz üyelik üzerinden tamamlamanız gerekmektedir.

Merak edilenler

Soru: Sipariş İptal ve İade işlemlerinden NovaPuan iadesi yapılıyor mu?

Cevap: Siparişinizin değişimi mümkün değilse ve ilgili ekibimizin onay vermesi durumunda NovaPuanlarınızla yapmış olduğunuz alışveriş değeri tekrar hesabınıza iade edilir.

Soru: Alışverişimin belli bir tutarını NovaPuan, belli bir tutarını ise Kapıda Ödeme/Online Ödeme ile gerçekleştirdim. Sipariş İptal ve İade işlemleri yapılması durumunda ödeme iadesi nasıl yapılacak.

Cevap: Farklı ödeme tutarlarıyla gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişinizin sipariş iptal ve iade işlemlerinin yapılması durumunda sipariş toplamının tamamına eş değer NovaPuan kredisi hesabınıza tanımlanmaktadır.