Teen Wash Gel - Yağlı Ciltler İçin Sabun İçermeyen Cilt Temizleme Jeli 150 ml

Teen Wash Gel - Yağlı Ciltler İçin Sabun İçermeyen Cilt Temizleme Jeli 150 ml

DermoCare Innova | 418 kez görüntülendi | Ürün Kodu: 8681863010294

0 Yorum

Şu ana kadar 0 adet satıldı

Kazanacağınız NovaPuan: 550


54,90 ₺
5490 NovaPuan
ile satın alabilirsiniz

Teen Wash Gel - Yağlı Ciltler İçin Sabun İçermeyen Cilt Temizleme Jeli 150 ml

Sebum-Kontrol yüz yıkama jeli ciltteki fazla yağı, kiri ve makyajı temizler, gözeneklerin tıkanmasına neden olan ölü hücrelerin ciltten atılmasını sağlar. Cilt sağlıklı, canlı bir görünüme kavuşur.

Normal ve normalden yağlıya dönük ciltlerin temizliği için geliştirilen Innova Wash -gel sabun içermez.

Cildin mineral dengesinin korunmasını sağlayan, cildi tonifiye eden bamboo-extract ve yüksek nemlendirici aktif Pentavitin içerir.


Kullanımı:

Yüz hafifçe ıslatıldıktan sonra parmak uçlarıyla yüz ve boyuna dairesel hareketlerle sürülüp, su ile ciltten temizlenir.

NovaPuan nedir, nasıl kullanırım?

Alışveriş yaptıkça belli oranlarda NovaPuan kazanırsınız. NovaPuanlarınız biriktikçe alışverişleriniz de bu biriken NovaPuanlarınızı kullanarak ücretsiz alışveriş yapabilirsiniz. Diğer satış kanallarımızdan farklı olarak sadece innovacosmetic.com.tr online satış mağazamız, mobil uygulamalarımız ve whatsapp sipariş hattımız üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerde NovaPuan kazanırsınız. n11.com, hepsiburada.com, gittigidiyor.com, trendyol.com, ciceksepeti.com ve amazon.com.tr mağazalarında vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir NovaPuan kazanımı elde edemezsiniz.

  • Ürün Bilgi Sayfasında ürünü satın aldığınızda kazanacağınız NovaPuan bilgisi yer almaktadır.
  • NovaPuanlarınızla ürün satın alabilmeniz için, öncelikle satın alacağınız ürünün NovaPuan ile alım yapılmasına izin vermesi ve satın alacağınız ürünün NovaPuan değerinin biriken NovaPuan bakiyenizden fazla olmaması gerekmektedir.
  • NovaPuan kazanımı elde etmek için mutlaka siparişinizden önce üyelik kaydınızı oluşturup siparişinizi oluşturmuş olduğunuz üyelik üzerinden tamamlamanız gerekmektedir.

Merak edilenler

Soru: Sipariş İptal ve İade işlemlerinden NovaPuan iadesi yapılıyor mu?

Cevap: Siparişinizin değişimi mümkün değilse ve ilgili ekibimizin onay vermesi durumunda NovaPuanlarınızla yapmış olduğunuz alışveriş değeri tekrar hesabınıza iade edilir.

Soru: Alışverişimin belli bir tutarını NovaPuan, belli bir tutarını ise Kapıda Ödeme/Online Ödeme ile gerçekleştirdim. Sipariş İptal ve İade işlemleri yapılması durumunda ödeme iadesi nasıl yapılacak.

Cevap: Farklı ödeme tutarlarıyla gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişinizin sipariş iptal ve iade işlemlerinin yapılması durumunda sipariş toplamının tamamına eş değer NovaPuan kredisi hesabınıza tanımlanmaktadır.