Renova - 35 Yaş Sonrası Yaşlanma Karşıtı Krem 50 ml

Renova - 35 Yaş Sonrası Yaşlanma Karşıtı Krem 50 ml

Innova | 258 kez görüntülendi | Ürün Kodu: 8681863010232

0 Yorum

Şu ana kadar 0 adet satıldı

Kazanacağınız NovaPuan: 160


154,90 ₺
15490 NovaPuan
ile satın alabilirsiniz

Renova - 35 Yaş Sonrası Yaşlanma Karşıtı Krem 50 ml

Cildin nefes alıp verişini dengeleyen, epidermis hücrelerini yenileyen bir yoğun bakım kremidir.

Tüm ciltlere uygulanabilir. Hava şartları, uykusuzluk, basık yerlerde çalışma, sigara cildi yıpratır.

Renova bu yıpranmaya mani olur. Hücrelerin yenilenmesini uyarır. Cildi canlandırır. Elastikiyetini arttırır.

Yoğun, kuvvetli bir ürün olması nedeniyle yorgun ve yıpranmış genç ciltlerde ve 35 yaş sonrası kullanılır.


İçindekiler:

Aqua/water,squalene,hydrolyzed soyproteın,glycoproteıns(and) glutamıc acıd (and) trıpeptıde-31 (and) valıne (and)threonıne , lanolın oıl, stearıc acıd, polysorbate 60 ,glyceryl stearete,stearate , soluble collagen, phenoxyethanol (and) ethylhexylglycerın, cetylalcohol, cetearly alcohol, carbomer, trıethanolamıne, fragrance, benzyl alcohol(and) methylchloroısothıazolınone (and) methylısothıazolınone, benzylsalıcylate , cıtronellol, eugenol, alpha-ısomethylıonone, geranıol, hexylcınnamal, d-lımonene, lınalool

NovaPuan nedir, nasıl kullanırım?

Alışveriş yaptıkça belli oranlarda NovaPuan kazanırsınız. NovaPuanlarınız biriktikçe alışverişleriniz de bu biriken NovaPuanlarınızı kullanarak ücretsiz alışveriş yapabilirsiniz. Diğer satış kanallarımızdan farklı olarak sadece innovacosmetic.com.tr online satış mağazamız, mobil uygulamalarımız ve whatsapp sipariş hattımız üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerde NovaPuan kazanırsınız. n11.com, hepsiburada.com, gittigidiyor.com, trendyol.com, ciceksepeti.com ve amazon.com.tr mağazalarında vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir NovaPuan kazanımı elde edemezsiniz.

  • Ürün Bilgi Sayfasında ürünü satın aldığınızda kazanacağınız NovaPuan bilgisi yer almaktadır.
  • NovaPuanlarınızla ürün satın alabilmeniz için, öncelikle satın alacağınız ürünün NovaPuan ile alım yapılmasına izin vermesi ve satın alacağınız ürünün NovaPuan değerinin biriken NovaPuan bakiyenizden fazla olmaması gerekmektedir.
  • NovaPuan kazanımı elde etmek için mutlaka siparişinizden önce üyelik kaydınızı oluşturup siparişinizi oluşturmuş olduğunuz üyelik üzerinden tamamlamanız gerekmektedir.

Merak edilenler

Soru: Sipariş İptal ve İade işlemlerinden NovaPuan iadesi yapılıyor mu?

Cevap: Siparişinizin değişimi mümkün değilse ve ilgili ekibimizin onay vermesi durumunda NovaPuanlarınızla yapmış olduğunuz alışveriş değeri tekrar hesabınıza iade edilir.

Soru: Alışverişimin belli bir tutarını NovaPuan, belli bir tutarını ise Kapıda Ödeme/Online Ödeme ile gerçekleştirdim. Sipariş İptal ve İade işlemleri yapılması durumunda ödeme iadesi nasıl yapılacak.

Cevap: Farklı ödeme tutarlarıyla gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişinizin sipariş iptal ve iade işlemlerinin yapılması durumunda sipariş toplamının tamamına eş değer NovaPuan kredisi hesabınıza tanımlanmaktadır.