A.H.A Canlandırıcı ve Temizleyici Tonik 200 ml

(0)
59,90 ₺

Üst derideki ölü hücreler yüzeyden atılır. Yaş ile bu doğal proses yavaşlar. Cildin üst yüzeyinde düzensiz ölü hücre birikimleri oluşur ve cildin dış yüzeyindeki ölü hücreler yeni hücrelerin yüzeye çı..

Besleyici ve Güçlendirici Argan & Keratin Özlü Şampuan

(0)
14,90 ₺

İçeriğindeki Argan Yağı ve Keratin sayesinde saçınızı besleyerek, saçlarınızı güçlendirmeye yardımcı olur.Keratin ile saç tellerinizin kuvvetlendirilmesi desteklenir.Tüm saç tipleri için idealdir.Düze..

Besleyici ve Güçlendirici Ginseng & Keratin Özlü Şampuan

(0)
14,90 ₺

İçeriğindeki Ginseng Ekstraktı ve Keratin sayesinde saçlarınızı besleyerek güçlenmesine yardımcı olur.Tüm saç tipleri için idealdir.Düzenli kullanımda daha sağlıklı ve parlak saçlara kavuşmanıza yardı..

Canlandırıcı ve Onarıcı Zeytinyağı & Keratin Şampuan

(0)
14,90 ₺

İçeriğindeki Zeytinyağı ve Keratin sayesinde saçlarınızı nemlendirerek daha parlak görünmesine katkıda bulunur.Tüm saç tipleri için idealdir.Düzenli kullanımda daha güçlü saçlara kavuşmanıza yardımcı ..

Claril - Makyaj Temizleme Sütü 200 ml

(0)
59,90 ₺

Normal, karma ve yağlı ciltlerin temizleme sütü Temizleyici ve makyaj çıkarıcı bu emülsiyon normal, yağlı ve karma ciltlere uygulanır.Suda ve yağda eriyen artıkları alarak cildi çabuk ve iritasyona yo..

Hacim Verici ve Güçlendirici Sarımsak & Keratin Özlü Şampuan

(0)
14,90 ₺

İçeriğindeki Sarımsak Ekstraktı ve Keratin sayesinde saçlarınıza hacim vererek güçlenmesine katkıda bulunur.Tüm saç tipleri için idealdir.Düzenli kullanımda daha sağlıklı ve parlak saçlara kavuşmanıza..

Wash-Gel O.S. - Tüm Cilt Tiplerine Uygun Sabun ve Alkali İçermeyen Cilt Yıkama Jeli 150 ml

(0)
54,90 ₺

Normal ve normalden yağlıya dönük ciltlerin temizliği için geliştirilen Innova Wash Gel sabun içermez.Cildin mineral dengesinin korunmasını sağlayan, cildi tonifiye eden bamboo-extract ve yüksek nemle..

Wash-Gel D.S. - Tüm Cilt Tiplerine Uygun Sabun ve Alkali İçermeyen Cilt Yıkama Jeli 150 ml

(0)
54,90 ₺

Normal ve normalden yağlıya dönük ciltlerin temizliği için geliştirilen Innova Wash Gel sabun içermez.Cildin mineral dengesinin korunmasını sağlayan, cildi tonifiye eden bamboo-extract ve yüksek nemle..

Hydra-foam - Normalden Yağlıya Cilt Makyaj Temizleme Köpüğü 200 ml

(0)
59,90 ₺

Doğal nemlendirici içeren makyaj ve cilt temizleme köpüğü normalden yağlıya dönük ciltlere uygun olarak formüle edilmiştir.İçeriğindeki Cornflower ekstresi cildi yatıştırır ve serbest radikallere karş..

Hydra-foam - Kuru ve Hassas Cilt Makyaj Temizleme Köpüğü 200 ml

(0)
59,90 ₺

Doğal nemlendirici içeren makyaj ve cilt temizleme köpüğü normalden kuruya dönük ciltlere uygun olarak formüle edilmiştir.İçeriğindeki doğal nemlendirme faktörü Sodyium PCA etkili bir nemlendirme fakt..

Tonic Mild - Kuru, Hassas ve Nemsiz Cilt Sıkılaştırıcı ve Canlandırı Tonik 200 ml

(0)
59,90 ₺

Özellikle kuru ve hassas ciltler için geliştirilmiştir. Cildi yatıştırıcı etkiye sahiptir.Çatlamış kılcal damarlar üzerinde yatıştırıcı etkiye sahiptir. Cilde nem sağlar.Göz kompresi olarak kullanıldı..

Tonik Fresh - Normal Yağlı Karma Cilt Sıkılaştırıcı Tonik 200 ml

(0)
59,90 ₺

Normal, karma ve yağlı ciltler için kullanılır. Alkol içeren Tonic Fresh cildi canlandırıcı özelliğe sahiptir.Gözenekleri sıkıştırır. Antiseptik etkiye sahiptir. Sabah ve akşam temizleme sütünden sonr..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 32 (3 Sayfa)