İnovatif ve Yenilikçi

Kişisel bakım ürünlerini Türk tüketicisiyle buluşturmak ve yer aldığı pazarda tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ürünler sunmak amacıyla kurulan Innova Cosmetics üretici kimliğiyle Türkiye’de sektöre değer katmayı ve Türk kozmetik sektörünü uluslararası alanda da başarılı bir şekilde temsil etmeyi amaçlamıştır.


Innova

Müşterileri tarafından bilinen ve sevilen özellikle yüz ve cilt bakım ürünleri serilerinde geniş ve zengin ürün yelpazaesi ile güçlü bir sektör tecrübesine sahip güçlü ve güzel bir markadır.


Marka

Çağın ve trendlerin değişen gereksinimlerine yönelik ürün geliştirme faaliyetlerini durmaksızın sürdürmekte değişen tüketici ihtiyaçlarına çözüm bulmaya çalışmakta ve yenilikçi ürünleri sürekli şekilde müşterilerine sunmaktadır.

Hem reel zincir mağazalar bünyesinde, hem sanal mağazacılıkta, hem etkili ulusal bayilik kanallarında ve uluslararası zincir mağazalar bünyesinde yer alarak pazar geliştirmek hedefindedir.

Genç ve dinamik ekibiyle müşterilerine en iyi kaliteyi en uygun fiyata tüketicilerine ulaştırmak markanın gelişimde ortaya koyduğu stratejik yaklaşımı oluşturmaktadır.


Efsane Marka

Yeniden sektöre yönelik çalışmalarında ilk etapta zincir mağazalar bünyesindeki raflarda kendine özel yerini almak hedefindedir. Bu hedefin ilk açılımı olarak da 36 T-SHOP mağazası içinde yer alan Cilt Bakımı raflarında yerini almıştır. Bu konuda Türkiye’de marka bilincini oluşturmuş ulusal ve uluslararası sektör oyuncularının zincir mağazaları raflarında da yer almak yine markanın hedefleri arasındadır.


Şeffaf Yönetsel Yapı

Kurumsal politika olarak sürekli değişim ve gelişimi hedeflemiş ve her zaman inovatif yaratıcılıkta bir adım önde olmayı amaçlamıştır. Tüm çalışanlarıyla, işbirliği içerisinde olduğu tedarikçi, iş ortakları ve müşterilerine kazandırarak büyüyen, topluma, ekonomiye ve çevreye faydalı bir kuruluş olarak Innova Cosmetics yoluna bu doğrultuda devam etmektedir.


2017 Yılı İtibariyla Yeni Yönetsel Vizyonla

Üretim ve markalaşma konusunda çalışmalarına, yeniden ve farklı bir bakış açısıyla başlayan Innova Cosmetics, farklı ve yenilikçi ürün ve pazarlama aktiviteleri ile düzenli pazar araştırmaları yaparak dünya markaları ile rekabet eden bir marka olmayı hedeflemiştir.

ŞİRKET ÜNVANI : OFFİCE KOZMETİK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ


MERSİS NO : 0634 0496 1490 0001


KURULUŞ TESCİL TARİHİ :  05.10.2017


FAALİYET ALANI :  PARFÜM VE KOKU VERİCİ DİĞER SIVI ÜRÜN, MANİKÜR/PEDİKÜR MÜSTAHZARI, GÜNEŞ KORUYUCU ÜRÜNLER, DUDAK VE GÖZ MAKYAJI ÜRÜNÜ, BANYO TUZU, KOZMETİK VEYA KİŞİSEL BAKIM AMAÇLI PUDRA, SABUN VE ORGANİK YÜZEY AKTİF MÜSTAHZARI, DEODORANT, VB. İMALATI (KOLONYA HARİÇ) 


MERKEZ ADRESİ : AKSARAY MH. GAZİ MUSTAFA KEMAL PAŞA CD. BULVAR GİYİM ÇARŞISI SİTESİ NO:37/A, 34126 AKSARAY-FATİH/İSTANBUL


OPERASYON OFİSİ : MAHMUTBEY MH. İSTOÇ TOPTANCILAR ÇARŞISI 8.YOL NO:145-147-149-151, 34218 BAĞCILAR/İSTANBUL


MERKEZ TELEFON : 0850 241 3 444

MERKEZ FAKS : 0 850 241 3 444

WEB : www.innovacosmetic.com.tr


TİCARET SİCİL ADI :  İSTANBUL

TİCARET SİCİL NO : 


VERGİ DAİRESİ : BEYAZIT

VERGİ NO : 634 049 61 49


YÖNETİM KURULU BAŞKANI :  SELÇUK GÜNEŞ


DENETİM : 

DENETÇİ ADRESİ : 


IT İŞ ORTAĞI : DOS INDUSTRIES (DOS BİLİŞİM ENDÜSTRİ ANONİM ŞİRKETİ)

IT İŞ ORTAĞI ADRESİ : AKŞEMSETTİN MH. KOCASİNAN CD. NO:14/A, 34080 FATİH/İSTANBUL

IT İŞ ORTAĞI TELEFON : 0850 885 1456       

IT İŞ ORTAĞI WEB SİTESİ : www.dosindustries.com.tr

İçerik Hazırlanıyor...